Hallinto

Pasi  Heimolehto

toimitusjohtaja
020 762 5710
pasi.heimolehto@dunlophiflex.fi

Talous

Sari Tapanainen

talousjohtaja
020 762 5638
sari.tapanainen@dunlophiflex.fi

Anne Vainikka

myyntireskontra
020 762 5609
anne.vainikka@dunlophiflex.fi

Petra Watjus-Laine

ostoreskontra
020 762 5615
petra.watjus-laine@dunlophiflex.fi

Materiaalihallinto

Hannu Räsänen

materiaalihallinto
020 762 5860
hannu.rasanen@dunlophiflex.fi

Markkinointi

Ville Aaltonen

business manager
020 762 5607
ville.aaltonen@dunlophiflex.fi

Laatu

Henri Järvenperä

laatupäällikkö
020 762 5718
henri.jarvenpera@dunlophiflex.fi

Laskutustiedot toimituksista Suomeen

Verkkolaskutus (Suomi):

Yritys: Dunlop Hiflex Oy
OVT-tunnus: 003714414028
Välittäjä: Liaison Technologies Oy

Laskut sähköpostitse:

laskut@dunlophiflex.fi

Paperilaskut:

Dunlop Hiflex Oy
Tiilenpolttajankuja 4
01720 Vantaa

Alv-numero: FI14414028

Laskutustiedot toimituksista Viroon

Laskut sähköpostitse:

arved@dunlophiflex.ee

Paperilaskut:

Dunlop Hiflex Oy Eesti filiaal
Tiilenpolttajankuja 4
FI-01720 Vantaa
Finland

Alv-numero: EE100523678