Hallinto

Pasi  Heimolehto

toimitusjohtaja
p. 020 762 5710
pasi.heimolehto@dunlophiflex.fi

Talous

Sari Tapanainen

talousjohtaja
p. 020 762 5638
sari.tapanainen@dunlophiflex.fi

Anne Vainikka

myyntireskontra
p. 020 762 5609
anne.vainikka@dunlophiflex.fi

Petra Watjus-Laine

ostoreskontra
p. 020 762 5615
petra.watjus-laine@dunlophiflex.fi

Materiaalihallinta

Hannu Räsänen

materiaalihallinta
p. 020 762 5860
hannu.rasanen@dunlophiflex.fi

Markkinointi

Ville Aaltonen

business manager
p. 020 762 5607
ville.aaltonen@dunlophiflex.fi

Anna-Emilia Piirainen

markkinointisuunnittelija
p. 020 762 5737
anna-emilia.piirainen@dunlophiflex.fi

Laatu

Henri Järvenperä

laatupäällikkö
p. 020 762 5718
henri.jarvenpera@dunlophiflex.fi

Laskutustiedot

Verkkolaskutus (Suomi):

Yritys: Dunlop Hiflex Oy
OVT-tunnus: 003714414028
Välittäjä: Liaison Technologies Oy

Paperilaskut:

Dunlop Hiflex Oy
Tiilenpolttajankuja 4
01720 Vantaa
Finland

Sähköpostilaskut / toimitukset Suomeen:

Dunlop Hiflex Oy
Tiilenpolttajankuja 4
01720 Vantaa

ALV-numero: FI14414028

Sähköpostiosoite:
info@dunlophiflex.fi

Sähköpostilaskut / toimitukset Viroon:

Dunlop Hiflex Oy Eesti filiaal
Tiilenpolttajankuja 4
01720 Vantaa

ALV-numero: EE100523678

Sähköpostiosoite:
arved@dunlophiflex.ee