Myymälät

PIRKKALA | Keskusvarasto ja -tuotantokeskus

Jasperintie 320
33960 Pirkkala
020 762 5700
pirkkala@dunlophiflex.fi

VANTAA – PETIKKO | Hallintopalvelut

Tiilenpolttajankuja 4
01720 Vantaa
020 762 5660
vantaa@dunlophiflex.fi


Dunlop Hiflex myymälät

VANTAA | PETIKKO

Tiilenpolttajankuja 4
01720 Vantaa

020 762 5660

vantaa@dunlophiflex.fi

Aukioloajat
ma-pe 8:00 – 16:00
la-su suljettu

Normaalien aukioloaikojen ulkopuolella: 24h päivystys / 020 762 5656

› Katso sijainti kartalla

VANTAA | TIKKURILA

Tikkurilantie 98
01510 Vantaa

020 762 5690

vantaa@dunlophiflex.fi

Aukioloajat
ma-pe 8:00 – 16:00
la-su suljettu

› Katso sijainti kartalla

TURKU

Orikedonkatu 11
20380 Turku

020 762 5800

turku@dunlophiflex.fi

Aukioloajat
ma-pe 8:00 – 16:00
la-su suljettu

› Katso sijainti kartalla

KOTKA

Kyyhkylänkuja 2
48600 Kotka

020 762 5780

kotka@dunlophiflex.fi

Aukioloajat
ma-pe 8:00 – 16:00
la-su suljettu

› Katso sijainti kartalla

KOUVOLA

Korjalankatu 1
45130 Kouvola

020 762 5790

kouvola@dunlophiflex.fi

Aukioloajat
ma-pe 8:00 – 16:00
la-su suljettu

› Katso sijainti kartalla

LAHTI

Vipusenkatu 2
15230 Lahti

020 762 5840

lahti@dunlophiflex.fi

Aukioloajat
ma-pe 8:00 – 16:00
la-su suljettu

› Katso sijainti kartalla

HÄMEENLINNA

Luukkaankatu 2 B
13110 Hämeenlinna

020 762 5740

hameenlinna@dunlophiflex.fi

Aukioloajat
ma-pe 8:00 – 16:00
la-su suljettu

› Katso sijainti kartalla

IMATRA

Sauramonkuja 2
55800 Imatra

020 762 5750

imatra@dunlophiflex.fi

Aukioloajat
ma-pe 8:00 – 16:00
la-su suljettu

› Katso sijainti kartalla

PORI

Ojantie 30
28130 Pori

020 762 5880

pori@dunlophiflex.fi

Aukioloajat
ma-pe 8:00 – 16:00
la-su suljettu

› Katso sijainti kartalla

PIRKKALA

Jasperintie 320
33960 Pirkkala

020 762 5700

pirkkala@dunlophiflex.fi

Aukioloajat
ma-pe 8:00 – 16:00
la-su suljettu

› Katso sijainti kartalla

MIKKELI

Yrittäjänkatu 17
50130 Mikkeli

020 762 5850

mikkeli@dunlophiflex.fi

Aukioloajat
ma-pe 8:00 – 16:00
la-su suljettu

› Katso sijainti kartalla

JYVÄSKYLÄ

Vasarakatu 26
40320 Jyväskylä

020 762 5770

jyvaskyla@dunlophiflex.fi

Aukioloajat
ma-pe 8:00 – 16:00
la-su suljettu

› Katso sijainti kartalla

JOENSUU

Telitie 1 C
80100 Joensuu

020 762 5760

joensuu@dunlophiflex.fi

Aukioloajat
ma-pe 8:00 – 16:00
la-su suljettu

› Katso sijainti kartalla

ROVANIEMI

Ahjotie 27
96320 Rovaniemi

020 762 5890

rovaniemi@dunlophiflex.fi

Aukioloajat
ma-pe 7:00 – 16:00
la-su suljettu

› Katso sijainti kartalla

TALLINNA

Läike tee 32/1, Peetri alevik, Rae vald
EE-75312 Tallinna

+372 605 4900

tallinn@dunlophiflex.ee

Aukioloajat
ma-pe 8:00 – 17:00
la-su suljettu

› Katso sijainti kartalla

TARTTO

Sepa 15C
EE-50113 Tarto

+372 734 1301

tartu@dunlophiflex.ee

Aukioloajat
ma-pe 8:00 – 17:00
la-su suljettu

Katso sijainti kartalla