Myynti

CALL CENTER | 020 762 5650

Tarjouspyynnöt, tilaukset, tekniset kysymykset ja tuotteiden saatavuuksia koskevat asiat.
Sähköpostitse: callcenter@dunlophiflex.fi

Paikallismyynti

Janne Koskinen

Paikallisjohtaja

Pirkkala

020 762 5707

janne.koskinen@dunlophiflex.fi

Kimmo Siitari

Paikallisjohtaja

Imatra, Mikkeli

020 762 5861

kimmo.siitari@dunlophiflex.fi

Jari Muje

Paikallisjohtaja

Joensuu

020 762 5762

jari.muje@dunlophiflex.fi

Pekka Puranen

Paikallisjohtaja

Jyväskylä

020 762 5774

pekka.puranen@dunlophiflex.fi

Juhani Kuisma

Paikallisjohtaja

Kotka, Kouvola

020 762 5782

juhani.kuisma@dunlophiflex.fi

Antti Salonen

Paikallisjohtaja

Turku

020 762 5814

antti.salonen@dunlophiflex.fi

Pasi Siurua

Paikallisjohtaja

Rovaniemi

020 762 5896
pasi.siurua@dunlophiflex.fi

Ari Luukkonen

Paikallisjohtaja

Vantaa Petikko, Pori

020 762 5626

ari.luukkonen@dunlophiflex.fi

Kim Kuhlström

Paikallisjohtaja

Lahti, Hämeenlinna

020 762 5744

kim.kuhlstrom@dunlophiflex.fi

Madis Tarvas

Paikallisjohtaja

Tallinna

+372 50 50 836

madis.tarvas@dunlophiflex.ee

Jüri Vingisar

Paikallisjohtaja

Tartto

+372 507 1654

juri.vingisar@dunlophiflex.ee

OEM | jälleenmyynti

Kalle Salo

Avainasiakaspäällikkö | OEM
020 762 5716
kalle.salo@dunlophiflex.fi

Ari Luukkonen

Avainasiakaspäällikkö | Kunnossapito ja jälleenmyynti
020 762 5626
ari.luukkonen@dunlophiflex.fi

Riku Mäenpää

Avainasiakaspäällikkö | Putkentaivutus ja esivalmisteet
020 762 5776
riku.maenpaa@dunlophiflex.fi

Tuotepäälliköt

Löydät tuotepäälliköidemme yhteystiedot tuotetuki-sivulta.

Myyntijohto

Ari Oinonen

myyntijohtaja l OEM, kunnossapito ja jälleenmyynti
020 762 5610
ari.oinonen@dunlophiflex.fi

Mika Merikanto

myyntijohtaja l toimipisteet Suomessa ja Virossa
020 762 5644
mika.merikanto@dunlophiflex.fi

Pirkkalan tuotanto- ja varastointikeskus

Sami Janhunen

Tuotanto- ja varastopäällikkö
020 762 5715
sami.janhunen@dunlophiflex.fi