Tuotetuki

Tuotepäälliköt

Iiro Hjerppe

Putket, putkiasennelmat ja -liittimet
p. 020 762 5726
iiro.hjerppe@dunlophiflex.fi

Harri Inkinen

teollisuusletkut ja -liittimet, kokometalli- ja komposiittiletkut
p. 020 762 5603
harri.inkinen@dunlophiflex.fi

Ville Aaltonen

Hydrauliikkaletkut ja -liittimet
p. 020 762 5607
ville.aaltonen@dunlophiflex.fi

Antti Sorri

Hydrauliikkakomponentit ja pneumatiikkatuotteet
p. 020 762 5717
antti.sorri@dunlophiflex.fi

Ville Elorae

Voiteluvarusteet ja palvelutuotteet
p. 020 762 5725
ville.elorae@dunlophiflex.fi

Juha Kostilainen

Enerpac hydraulityökalut
p. 020 762 5620
juha.kostilainen@dunlophiflex.fi

Enerpac-huolto

Jukka Kärkkäinen

Hydrauliikkatyökalujen huolto
p. 020 762 5619
jukka.karkkainen@dunlophiflex.fi

Huollon osoite:

Tiilenpolttajankuja 4
01720 Vantaa

Huoltopyyntölomake

Täytä tämä huoltopyyntölomake ennen Enerpac-laitteesi huoltoa. Lomakkeesta tulee kopio sekä meille että omaan sähköpostiosoitteeseesi.