Tuotetuki

Tuotepäälliköt

Iiro Hjerppe

Putket, putkiasennelmat ja -liittimet
020 762 5726
iiro.hjerppe@dunlophiflex.fi

Harri Inkinen

Teollisuusletkut ja -liittimet, kokometalli- ja komposiittiletkut
020 762 5603
harri.inkinen@dunlophiflex.fi

Ville Aaltonen

Hydrauliikkaletkut ja -liittimet
020 762 5607
ville.aaltonen@dunlophiflex.fi

Antti Sorri

Hydrauliikkakomponentit ja pneumatiikkatuotteet
020 762 5717
antti.sorri@dunlophiflex.fi

Ville Elorae

Voiteluvarusteet ja palvelutuotteet
020 762 5725
ville.elorae@dunlophiflex.fi

Juha Kostilainen

Enerpac hydraulityökalut
020 762 5620
juha.kostilainen@dunlophiflex.fi

Enerpac-huolto

Jukka Kärkkäinen

Hydrauliikkatyökalujen huolto
020 762 5619
jukka.karkkainen@dunlophiflex.fi

Huollon osoite:

Tiilenpolttajankuja 4
01720 Vantaa

Huoltosaate

Täytä huoltosaate ennen Enerpac-laitteesi huoltoon lähettämistä. Saat saatteesta kopion omaan sähköpostiosoitteeseesi, josta voit tulostaa sen laitteen mukana lähetettäväksi.